INSTALACJE ODGROMOWE i elektryczne

Firma Grom-Tech zajmuję się instalacją, projektowaniem oraz remontami systemów odgromowych od kilku lat. Pioronochrony montujemy na takich budynkach jak :

       - domach jednorodzinnych z dachem ceramicznym lub blachodachówką

       - obiektach przemysłowych

       - blokach

       - kościołach

       - MONTUJEMY UCHWYTY W KOLORZE DACHU DZIEKI CZEMU  INSTALACJA JEST MAŁO WIDOCZNA

Wykonując naszą usługę stawiamy szczególny nacisk na dokładność wykonywania instalacji. Montaż nasz jest zgodny z obowiązującymi normami z materiałów które mają atest z takich firm jak ELKO-BIS, AN-KOM, BŁYSKAWICA, ACI Partner Sp. z o.o. . Wykonujemy pioronochrony z różnego rodzaju metali ( ocynkowany, miedź i miedziowany,uchwyty i drut w kolorze dachu). Rodzaj materiału jest zróżnicowany cenowo dlatego ostateczne słowo należy do naszego klienta w której wersji materiałowej ma być wykonana instalacja.Wycenę możemy wykonać podczas rozmowy telefonicznej. Wycena jest gratis. Na koszt wykonywanej usługi mają również wpływ osprzęt oraz typy i rodzaje wsporników i uchwytów.montaz uchwytow odgromowych gasiorowych,pilony,sondy odgromowe,montaz sztyc kominowych,montaz bednarki polska,polecana firma odgromowa,uziemianie domkow,obiektow

Proszę pamiętać ,że odpowiednio wykonana instalacja odgromowa zabezpiecza budynek przed skutkami uderzenia pioruna.

Posiadamy niezbędne uprawnienia do wykonywania powyższych systemów odgromowych ( zapraszamy do galerii ). Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Pomagamy wybrać mu rodzaj instalacji najbardziej odpowiadającym jego potrzebom zwracając uwagę na koszty wykonywanej usługi.

Nasze usługi wykonujemy na terenie województw : podkarpackie, małopolskie, świetokrzyskie , lubelskie, mazowieckie (RADOM IŁŻA,warszawa)

Zapraszamy do wspólpracy firmy dekarskie i elektryczne.

Pozycjonowanie stron internetowych

 

www.karpacz24.pl

licznik odwiedzin: 33556